Kurumsal

Çorap Değil Sanat Üretiyoruz

Atik Çorap olarak 2000 yılında başladığımız ' Çorap Üretimi ' yolumuza 1 Ocak 2018 ' e kadar Avrupa'nın 9 farklı lokasyonuna ihracat yaparak devam ettik. 1 Ocak 2018 günü Türkiye'de renkli ve eğlenceli çorapların hep aynı olduğunu farkettik ve bu duruma ' dur ' demek istedik ve ekibimizle beraber ' Neşeli Çoraplar ' ı yarattık.

Neşeli Çoraplar olarak ilk misyonumuzu, Türkiye'de daha önce üretilmeyen, insanların giyerken neşeleneceği renkli ve tarz çoraplar olarak belirledik. İlk üretimimizi gerçekleştirmemiz ile beraber çok güzel tepkiler ile karşılaştık, misyonumuzun doğru yolda olduğuna emin olduk. Şuan itibari ile ' Neşeli Çoraplar ' olarak grafik ekibimizle beraber güncel modayı takip ederek ' Çorap Sanatı ' yapmayı kendimize misyon edindik. Her hafta yeni modellerimiz ile Türkiye'de çorap modasına yön vermekteyiz. Bugün itibari ile her yerde ' Neşeli Çoraplar ' ile karşılaşabilirsiniz. Neşeli Çoraplar olarak her zaman önceliğimiz, sizlerin memnuniyeti ve ayaklarınızın neşelenmesidir.

Hep neşeli kalmanız dileğiyle...

Neşeli Çoraplar


Sipariş & Destek

Ürünlerimiz birbirinden başarılı tasarımcılar tarafından hazırlanıp sevgiyle 200 İğne ile % 100 pamuk ipliğinden dokunarak Oeko-Tex 100 standartlarınıza uygun olarak üretilmiştir. Daha önce hiçbir yerde göremeyeceğiniz Neşeli Çoraplar koleksiyonu için Yurt içi toplu alımlarda bizimle iletişime geçebilir siparişlerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
 

Yardım Masası

  • Koşulsuz İade Ambalajı açılmamış ürünlerimizi 3 gün içerisinde koşulsuz şartız iade edebilirsiniz.
  • Telefonla Destek Çağrı merkezimiz Hafta İçi saat 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.
  • WhatsApp Sipariş0552 382 34 04 WhatsApp numaramızdan 7/24 sipariş oluşturabilir ve yardım alabilirsiniz.
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?