Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Verdiğiniz siparişler, 1-3 iş günü içersinde(Stok durumuna göre ürünlerin temin günü uzayabilir, bu durum siz değerli müşterilerimize haber verilecektir.) YURTİÇİ kargo firmasına teslim edilmektedir. En geç 2-3 iş günü arasında siparişleriniz tarafınıza teslim edilir. Sipariş adresinizi mesai saatleri içerisinde size ulaştırabileceğimiz bir adres tercih etmenizi tavsiye ederiz. Siparişlerinizi takip edebilmeniz için siparişte verdiğiniz telefon numaralarınıza YURTİÇİ kargo'dan takip bilgileri SMS olarak gönderilmektedir.(Yanlış verilen telefon numaralarından Neşeli Çoraplar sorumlu değildir.) Sipariş adresinizde herhangi bir sebepten dolayı değişiklik olursa müşteri hizmetlerimizi arayıp durumu bildirmenizi rica ederiz.

Nadir görülse de sevk edilen ürünlerin gönderilme süresi hava veya yol şartları gibi bazı durumlardan dolayı değişkenlik gösterebilir. Böyle durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. neselicoraplar.com.tr yanlış verilen adreslere teslimat yapılamamasından sorumlu değildir.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?