NEDEN BABET ÇORAPLAR?

2019-07-10

Son zamanlarda çok tercih edilen babet çoraplar hayatımızda kolaylık sağlamaktadır. Babet çorapların üç modeli vardır. Bunlar; Dantel penye,lazer kesim ve görünmez penye olarak kategorilere ayrılır. Yaz aylarının da yaklaşmasıyla kadınların ve ayak sağlığını düşünenlerin tercih ettiği bir modeldir. Babetleri ayakkabıların içine giyerek gizleyebilirsiniz ayrıca babet çoraplar sizlerin ayağınızı vurmanızı engelleyecektir. 

Terletmemesi, ayak tabanına uyum sağlaması, topuk kısmında yer alan slikonla esneklik vermesi gibi birçok faydası ile tercih edilmektedir. Neşeli Çoraplar ile spor giyiminiz ve kısa paça pantolonlarınız için almak istediğiniz çorapların her renk ve modeline ulaşmanız mümkündür. Çorap seçerken seçici olunmalı kombininize yakışacak şık ve zarif bir hava katacak çoraplar seçmelisiniz. Çorap seçerken kombin rengine zıt bir renk seçmek sizin kombininizi bozabilir bu yüzden çorap alırken uyumunu göz önüne almak en doğru seçenek olacaktır.

Babet çorap seçimi yapılırken ayak sağlığı göz önüne alınmalıdır. Özellikle topuk kısmından düşmeyen, topuk kısmı silikonlu olan babet çorapları satın almalısınız. Bunlara göre babet çorap alırken kumaşına ve yapısına dikkat edilmelidir. Mesela sizi yaz aylarında terletmeyecek ayağı saracak ve de nemi alacak Neşeli Çoraplar’ın babet çoraplarını tercih edebilirsiniz. Sıcak havalarda naylon çoraplar tercih etmek ayaklarınızın terlemesine ve ayakkabınızın kaymasına neden olabilir ve beraberinde ayakta koku oluşmasına ve mantar hastalığı gibi ayak sağlığınızı tehdit eden olumsuz etkenleri oluşturabilir. Neşeli Çoraplar sitemize bakarak sizde kombininize uygun desenli ve renkli babet çoraplar satın alabilirsiniz.

Yeni Ürün